Gdzie można wykonać implanty w Gdańsku?

Wpis

Wszczepianie implantów stomatologicznych staje się w Polsce coraz chętniej wybieraną formą uzupełniania braków zębowych. Jest to rozwiązanie dobre zwłaszcza w przypadku pojedynczych punktów, takie braki bowiem uzupełnia się dość trudno. Ponadto na implanty powinny decydować się te osoby, którym szczególnie zależy na estetycznym i naturalnym wyglądzie. Dotyczy to między innymi w przypadku, gdy doszło do utraty zęba na przodzie.

Ponieważ jednak jakość usługi w dużej mierze zależy od tego, gdzie się ją wykona, trzeba wiedzieć, jak wybierać gabinety mające tę pozycję w ofercie. Na pewno liczy się doświadczenie, jak również korzystanie z wytrzymałych produktów - mowa tu przede wszystkim o tytanowych śrubach wkręcanych w kość szczęki lub żuchwy. Implanty w Gdańsku można wykonać w gabinecie Curodental, przeprowadzającym coraz więcej takich zabiegów. Jednym z powodów, dla których takie uzupełnienie wybiera coraz większa liczba pacjentów, jest fakt, że implanty w większości przypadków służą dożywotnio. Nie trzeba wymieniać ich na nowe uzupełnienia, jak to ma miejsce w przypadku protez czy koron, a nawet mostów. Takie sztuczne zęby mogą wymagać wymiany nawet co kilka lat, co generuje duże wydatki.

Może się zatem okazać, że wykonanie implantów, postrzeganych jako rozwiązanie kosztowne, jest w ostatecznym rozrachunku bardziej opłacalne niż tańsze uzupełnienia.

Marika Majewska 2022-09-13 0 komentarzy

Skomentuj wpis