Zaznacz stronę

Kim jesteśmy?

 

Życie składa się z drobiazgów i bardziej istotnych rzeczy. Jednym z ważnych elementów, który wypełnia nasze codzienne życie jest praca. Oczywista oczywistość dla większości z nas – rytm dnia: pobudka, śniadanie, praca, powrót do domu… Praca towarzyszy nam prawie przez całe dorosłe życie, stanowi jego nieodzowny aspekt, dzięki któremu czujemy się potrzebni. Jednakże jest grupa osób, dla których dostęp do rynku pracy jest mocno ograniczony – w dużym stopniu dotyka to osoby z niepełnosprawnością intelektualną. Wiele osób z tej grupy, pomimo przygotowania zawodowego oraz chęci do podjęcia pracy, nie ma możliwości zaistnieć w roli pracownika. W konsekwencji, wykluczenie w tej dziedzinie życia, pociąga za sobą wykluczenie z życia społecznego. Między innymi dlatego, by przeciwdziałać takiej marginalizacji społecznej, powstała Dobra Spółdzielnia Socjalna. Zatrudniamy osoby z niepełnosprawnościami, dzięki czemu stają się oni pełnoprawnymi uczestnikami życia codziennego – dawcami dobrych usług, a nie jedynie biorcami.

Dobra Spółdzielnia Socjalna

ul. Pogodna 49/4, 60-131 Poznań dobra@dobra.com.pl
tel. 600 024 699

DobraSpoldzielniaSocjalna

WSPARCIE

 

Szanowni Państwo,

Poniżej znajduje się numer konta dla Darczyńców, którzy chcieliby wesprzeć ideę i cele przez nas realizowane z zakresu rehabilitacji społecznej i zawodowej osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Stowarzyszenie Na Tak
ul. Płowiecka 15
60-277 Poznań
BZ WBK 06 1090 1737 0000 0001 0170 8581
Tytuł przelewu: Darowizna na cele statutowe Dobra

Dobra Ekipa dziękuje za dobry gest! Dzięki Twojej wrażliwości i hojności będziemy mogli dalej realizować swoje cele i dobrze pracować dla pożytku własnego i publicznego.